Logo

Daňové poradenství

Daňové poradenství

Daňové poradenství je poskytováno dle zákona č. 523/1992 Sb. o daňovém poradenství a Komoře daňových poradců České republiky. Daňovým poradenstvím je poskytování právní pomoci a finančně ekonomických rad ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných plateb (dále jen „daně“), jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí (dále jen „daňové poradenství“) poskytované daňovým poradcem zapsaným v seznamu daňových poradců.

Zobrazit položky...
Účetnictví

Účetnictví

Zpracováni účetnictví, vedení účetnictví, rekonstrukce účetnictví a vedení daňové evidence. Pro naše klienty zajišťujeme i „úspornější“ variantu vedení účetnictví, kdy zpracováváme pouze některé účetní agendy a ostatní agendy si zpracuje klient. Podmínkou pro tuto spolupráci je totožný účetní software.

Zobrazit položky...
Mzdová agenda

Mzdová agenda

Komplexní zpracování mzdové a personální agendy pro velké i malé organizace. Poradenství v základních pracovně-právních otázkách.

Zobrazit položky...
Daňová kontrola

Daňová kontrola

Daňová kontrola „nanečisto“ Daňová kontrola je dílčím procesním postupem odehrávajícím se v rámci daňového řízení a je jedním z prostředků správce daně, kterým zjišťuje nebo prověřuje základ daně a ostatní okolnosti rozhodné pro správné stanovení, vyměření a vybrání daně od poplatníka nebo splnění daňových povinností plátce.

Zobrazit položky...
Poptávka našich služeb

Poptávka našich služeb

Děkujeme za Váš zájem o naše služby. Mate-li zájem o námi nabízené služby, neváhejte nás kontaktovat. Na základě osobního pohovoru Vám připravíme nabídku přímo dle Vašich požadavků a potřeb. S veškerými dotazy a požadavky se obracejte na jednatele naší společnosti. Kontakt zde.

Zobrazit položky...